Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19.08.2021, 09:09   #1046
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 6,103
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 9 miesiące 2 dni 10 godz 54 min 48 s
Domyślnie

Ale że dopiero dzisiaj? Przecież o tym było już wcześniej. To nie kwestia 500+ ale popularność programu, a budżet w przeciwieństwie do wzmiankowanego wcześniej programu socjalnego, ustawiony na sztywno. Sytuacja byłaby podobna do programu mój elektryk, gdyby się zrobił popularny to dość szybko ułatwienia na buspasach i parkingach uległaby normalizacji, no ale na razie nie jest źle. Co do fotowoltaiki to dotacja to jedno a zasady rozliczania to drugie i to moim zdaniem istotniejsze, bo ta dwójka w plecach poboli przez chwilę a sposób rozliczenia będzie nas kłuł codziennie.
Następne programy mają być bardziej skierowane na wspieranie magazynów energii, czytaj wsparcie dla operatora który sieć powinien modernizować, ale zawsze można mu pomóc zmuszając ludzi do mało atrakcyjnych magazynów energii. Najtańszy magazyn to ten w programie mój prąd który kosztuje 20% tego co wyprodukujemy
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem