Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09.08.2021, 21:04   #231
Prince
 
Prince's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2013
Posty: 1,329
Motocykl: xtz660 Ténére/XR650R
Prince jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 6 godz 28 min 57 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lucky Luke Zobacz post
Prince, po części ma rację XR650R , to pustynna rajdówka. I choć kocham ten motocykl , bo nic tak nie zper... nie jeździ tak szybko po oranym polu to jak ostatni raz wsiadłem na BRP Princa właśnie, to przypomniałem sobie dlaczego ją sprzedałem. Okropnie skręca , a w zasadzie skręca tylko gazem, motocykl wspaniały i ujowy zarazem.
.
smiec.jpg
Żeby oddać sprawiedliwość. Jeśli mówimy o motocyklach nieskręcających to promień skrętu odpowiedników białych i pomarańczowych jest znacznie lepszy. Oczywiście jesli przyjmiemy ze skręcanie jest złe, nie lubimy i nas nie interesuje . Fakt, tam można to regulować śrubkami. Jak się je całkiem wyjmie i wyrzuci za siebie to nawet zauważymy różnice



Jeśli w wątku była mowa o przetoczeniu sie lawetą albo busem to kupowanie duala jest zupełnie bez sensu. Wtedy brałbym zadziorną 250 na alu ramie i w dupę tam z z jakimiś wynalazkami 600 i więcej. To kloce do niczego. A takie 35 kunia z wagą nieco ponad 120kg to czysta zabawa. Ponad 1000km nieutwardzonymi to juz i tak krwawa masturbacja.
Prince jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem