Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27.04.2021, 13:30   #143
nabrU
Stary nick: Radarman
 
nabrU's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Whiteley, UK
Posty: 2,983
Motocykl: 2017 CRF1000L DCT
nabrU jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 5 dni 5 godz 7 min 37 s
Domyślnie

Wrzuciłem ten link do SpeakEV, bo co niektórzy na tym forum zarzucali mi brak obiektywności. Dokładnie wiedziałem czym to się skończy na tym forum...

Wystarczy jednak wyjść poza link podforum ID.3 i wejść w inne typy EV, bo nie ma takiego samochodu, który nie miałby problemu (np. Tesla 3, e-Niro etc...). To samo na inne fora motoryzacyjne dotyczące 'normalnych' samochodów.

Oczywiście jeśli Emek przytacza posty 2 gości (logamatt i Jono), którzy mają definitywnie potężne problemy ze swoimi ID.3 (jeden z nich rozważa zwrot samochodu), a serwis VW nie wie jak sobie z tymi problemami poradzić, to problem jest ale nie ma go co wyolbrzymiać. Bo jest setki czy tysiące zadowolonych użytkowników tego samochodu. Sam 'logamatt' pisze, ze ID.3 to fantastyczny samochód jak nie łapie 'zwiechy".

Nie bronie tu też marki, bo definitywnie wygląda, że VW wypuścił samochód z niekoniecznie porządnie przetestowanym softem przed końcem 2020 (kary CO2). Ale jeśli wypuszczają nową wersję softu, która usuwa (problemy) to chyba nie ma co kopii kruszyć.

Jednakże fora mają to do siebie, że przyciągają ludzi z problemami, czy to jest problem z ID.3 czy z nową CRF1100 czy z anodą w starszej CRF1000L.
Czy to znaczy, że mam sprzedać moją NAT, albo pozbyć się ID.3, który u mnie jeździ bezproblemowo (poza kilkoma komunikatami o błędzie airbaga, któe znikają po wł/wył. samochodu) bo przeczytałem o problemach na forum od 2 osób?

Finalnie też, po to wziąłem samochód w leasing, aby w razie 'W' nie był to mój problem...
nabrU jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem