Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.04.2021, 23:16   #1
Danny
Moderator
 
Danny's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2019
Miasto: Trójmiasto
Posty: 1,227
Motocykl: CRF1000D, CRF300L
Przebieg: 60k+20k
Danny jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 3 dni 14 godz 8 min 12 s
Domyślnie Rodzina mnie się powiększyła...

To były szalone dwa tygodnie.

Najpierw mój pierworodny, Felicjan, postanowił pojawić się na tym świecie na swoich warunkach. Po tym jak termin porodu wyznaczony naukowo zastąpiono nam innym, wyznaczonym logistycznie, młody wziął sprawy w swoje ręce i uruchomił całą akcję wcześniej, w terminie tym razem ostatecznym, wyznaczonym przez siebie samego. No i dobrze, co mu będą grzebać w kalendarzu. Zuch, nie od parady ma inicjały F.U.

Potem ten straszny sen. Dorosły syn z wyrzutem w oczach pyta mnie czemu jak się urodził nie kupiłem mu za 500+ jakiegoś motocykla, przecież mógłby teraz mieć fajnego youngtimera

No i ten telefon od dealera. "Pan był zapisany na CRF300, prawda? Jest jedna sztuka, jest Pan pierwszy w kolejce, za Panem 3 osoby, trzeba by się w miarę szybko decydować...". "Dobra, daj Pan słuchawkę temu koledze od kredytów." Hokus pokus i po 10 minutach skończył się czas gdy byłem posiadaczem tylko jednego motocykla.

Przebiegi na dzień dzisiejszy to odpowiednio 120 pampersów i 120 kilometrów. Wszyscy zdrowi i szczęśliwi, ja zwłaszcza, bo to wszystko po 40-tce. Zainspirował mnie ostatnio filmik z 85-latkiem uprawiającym szwenduro (c) ze swoją córką. Zrobię to samo ale lepiej. Tak z 10 lat później, z synem i wnukiem. I ch*j.

Jutro pierwszy dzień z reszty mojej młodości
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg FU.jpg (102.3 KB, 55 wyświetleń)
Typ pliku: jpg g0_felek.jpg (1.05 MB, 62 wyświetleń)
Danny jest online   Odpowiedź z Cytowaniem