Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08.04.2021, 10:51   #240
welsewool


Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 4
Motocykl: RD03
welsewool jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 godz 54 min 41 s
Domyślnie

Oki.
Przepraszam że nie przeczytałem regulamin, nie odwiedziłem Powitalni i coś jeszcze nie zrobiłem.
Niestety jestem obcym i nie do wszystkiego się przyzwyczaiłem.

1) mapa zroboina robotem?
I tak i nie. Dane są odfiltrowane algorytmem napisanym ręcznie i z 2 tygodniami ręcznej pracy po opracowaniu setek plików danych. To nie był 1 magiczny przycisk "Zrób mi drogi". Polecam spróbować samemu a potem atakować.
Dziwię się jak ktoś myszli że to można zrobić ręcznie... w tych bazach po 1 000 000 zapisów. Just do it! Go and try it!

2) reklamą strony gdzie na pierwszym miejscu jest guzik Donate. - mogę pokazać ile donatów otrzymaliśmy za tą robotę. i koniec strony to nie pierwsze miejsce.

3) poprawnosć danych
nie wiem dlaczego ludzi nie czytają co jest napisane na stronie i skąd te dane, ale pretensję do Romana... poproszę o pretensjach do Urzędu.
I niestety nie znaleźliśmy sposobu jak te dane weryfikować i zrobić jeszcze lepiej. Szukamy pomocy w tym

4) mapa - gówno!
pokażcie lepszą! jestem obcy, nie potrzebuję Oskara czy chwały, ale nic nie wiedzą o kraju zrobiłem to mapę z kolegami polakami, początkującymi motocyklistami za kilka tygodni, żeby mieć jakiś resurs dla tych które lubią szutry, dla tych które chcą jeździć legalnie i dać temu tematu dobry start, bo to musi dojść do urzedów / zarządców.

Tak, zrobiłem sporo blądów, ale miałem dobry namiar, ponieważ samemu brakuje tej informacji. Ale widzę że zrobiłem to tylko dla siebie...

Niestety nie chcę nikogo do niczego przekonywać.

Właśnie podzieliłem się tym, czego sam używam!
Przejechałem już 500 km tymi drogami i doświadczyłem nierealnej przyjemności!

Od ciebie zależy, czy go użyjesz, czy nie, ale wygląda na to, że to ostatnia rzecz, którą udostępniam

PS. Ci, którzy chcą pomóc - szukamy sposób na łatwą wizualną edycję plików KML.
Potrzebujemy możliwości dodawania i usuwania dróg bez zwiększania rozmiaru pliku.
Robiliśmy to w QGis.
welsewool jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem