Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08.04.2021, 10:51   #239
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Zadałem konkretne pytanie, podnosząc jednocześnie podejrzenie o to, że tak chaotyczne tyczenie w znanych mi okolicach mógł wykonać tylko bezmyślny algorytm/automat, bazując jedynie na serii danych /prawdziwych lub nie/ - skoro znam dobrze teren na dość dużym obszarze dolnego Śląska i widzę, że tyczone są jakieś śmieszne odcinki nawet dróg wręcz osiedlowych a pomijane są normalne gminne/powiatowe szutrówki to myślę, że coś mi tu śmierdzi i człowiek tego NIE ROBIŁ bo również niemożliwe jest to w zakresie, który jest podany na zalinkowanej stronie.

Tyczyłem sporo tras dla siebie i innych i wiem dobrze ile to jest pracy, zrobić dobrze, W MIARĘ legalnie bo na 100% się wręcz nie da i jak JarekO pisze prowadzi to do solidnego zakręcenia się - lepiej już łączyć dłuższe odcinki asfaltu z dłuższymi odcinkami offa.

Zatem, jak dla mnie jest to mocno nieudana próba zrobienia czegość większego i przychodzi mi tylko do głowy połączenie tych kresek rękami użytkowników, którzy znają swoje okolice. Nasuwa mi się jednak pytanie o finalny kształt tworu, który z tej pracy powstanie. Czy aby na pewno będzie on darmowy w dalszej perspektywie czasu?
Resztę sobie możecie dopowiedzieć.

Co do kolegi co tak szybko odleciał - jeśli nie potrafisz przyjąć krytyki, którą Ci tutaj podają ludzie, którzy od lat jeżdżą bardziej i mniej legalnie offem po Polsce to nie licz na to, że cokolwiek z Twojego projektu będzie ale są inne fora, możesz nawet założyć swoje i tam pod kilkoma nickami chwalić to co tutaj skrytykowano.

Zdrowia
M
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem