Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11.03.2021, 20:22   #130
mdxmd


Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Lubelskie
Posty: 2,401
Motocykl: CRF1000
Przebieg: 133 000
mdxmd jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 10 godz 27 min 11 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Emek Zobacz post
Zaiste dziwaczne to że trzeba wozić jump starter mimo że się nie przydał (pewnie kwestia czasu, sam myślę taki zanabyć tylko nie wiem jaki) czy stosować taktykę żeby ten automat się nie zawiesił. W sensie co ma do tego czy bateria taka czy sraka skoro silnik pracuje. Ja się na tym nie znam ale coś tu nie bangla. Pewnie że tylko z problemami będą posty i nikt się nie będzie chwalił że mu Afra odpaliła z rana.
tak jest niestety, jak aku słaby i silnik jakoś ledwo odpali to nie pojedziesz, przy rozruchu musi być jakaś minimalna sprawność akumulatora inaczej lipa. Nie ma z tym problemu bo wystarczy, że silnik pochodzi 2-3 min i drugie odpalenie wszystko działa.

Problem na pewno wystąpi gdy aku będzie słaby lub wadliwy lub warunki uruchomienia silnika (b.niska temperatura w połączeniu z niedomaganiem akumulatora).

Mój lion był wadliwy już jako nowy, kosztował dużo dlatego jak nie będę musiał nie warcam do tej technologii. Stary 6-letni yuasa odpala silnik w każdych warunkach i skrzynia zawsze pracuje już od uruchomienia.
mdxmd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem