Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09.03.2021, 09:18   #41
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

teraz powinna iść na gumę jak głupia.

natomiast jak miałbym klikać za każdym razem to bym się SROGO wkurwił. zwłaszcza za ten piniondz.

jest za to bardzo wiele innych motocykli gdzie nie trzeba się tak pierdolić. dzięki Bogu
ABS jest w trybie OFFROAD i to powinno zapewnić możliwość zarzucenia tyłem. czy tak jest... nie wiem. Nie miałem przyjemności na tym czymś jeździć i nie planuję.

jeszcze jedno - w moim taniuśkim NC jest guzik do wyłączenia kontroli trakcji i trzystopniowej potfur!!! ale oczywiście trakcja zawsze się załącza od nowa przy kolejnym odpaleniu.
NIE MA możliwości wyłączenia ABS w ogóle - za to jest taki trick - po odpaleniu można moto bujnąć na centralkę albo unieść tył na kosie i przegazować na dwójce przed jazdą.
ABS wchodzi wtedy w tryb awaryjny i mamy tylko działający przedni obwód. oczywiście do kolejnego odpalenia.

wracając do ABS w offrołdzie to podoba mi się bardzo, bardzo duża różnica w działaniu ABS między CRF250 a NC - znaczy się ktoś to faktycznie kmini... W CRF załączał się naprawdę późno ale tył wyłącza się po prostu guziczkiem.
Szczerze jakbym miał takie moto to zrobiłbym bypass na tył normalnym włącznikiem i tyle. A że będzie się świecił error to co... tam i tak się tyle wyświetla, że różnicy nie będzie.

Przełącznik w moto za 70k... hehehehehehehehehehehe
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg głupie dct.jpg (90.5 KB, 24 wyświetleń)
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem