Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23.02.2021, 18:15   #636
sambor1965
 
sambor1965's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 3,667
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
sambor1965 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 2 dni 3 godz 34 min 29 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał fassi Zobacz post
Jak mogłem obrazić Bukowskiego jak on nie widzi moich postów On publicznie przyznał że mnie zbanował więc nawet jak go obraziłem to on to ignoruje przecież albo?
Obrazić pewnie nie obraziłeś, ale być może usiłowałeś. Jesteś aspołeczne bydle i tyle. To, że Cię ktoś nie widzi wcale nie zanczy że możesz go obrażać. Choćby z tego powodu, że nie wszyscy wiedzą, że Bukowski Cię nie widzi i mogą pomyśleć, że granice zostały przesunięte.
a co do Twojej hostoryjki z umieraniem po szczepionce: u nas też w Lubelskiem w DPS po szczepionkach zmarło sporo osób, ale choć były informacje na ten temat w prasie to jednak nie zrobiono z tego afery. Szczepionki są zasadniczo cool w mediach.

De facto umieranie starszych też jest zresztą prospołeczne.

A propos fałszowania dokumentów - kumpel wracał samolotem z Kostaryki via Amsterdam KLM wprowadził konieczność testów antygenowych nie starszych niż 4 godziny. Zrobiła się afera, bo na lotnisku okazało się, że tylko Polacy je mieli. I nie potrafili wytłumaczyć skąd zasłaniając się problemami językowymi

Nie wiem czy zrobienie takiego dokuemntu podlega pod 270 KK, ale pod coś podlega...
__________________
Jeśli sądzisz, że potrafisz to masz rację. Jeśli sądzisz, że nie potrafisz – również masz rację.
sambor1965 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem