Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03.02.2021, 15:08   #1095
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,866
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 5 dni 5 godz 11 min 44 s
Domyślnie

Myślę że mam czujnik w pompie, przynajmniej jest taka informacja w panelu sterowania. Mam aplikację i te różne temperatury, bufor , CWU i nawet można coś tam zmieniać. Problemem jest że tak naprawdę to nie ma nikogo kto by to mi wytłumaczyć. Ten gość od pompy jest tak ciężko dostępny że pewnie w tym momencie ma mnie w telefonie pod hasłem upierdliwy klient. Ustawienia pompy są zrobione przez niego i może to zrobić zdalnie, ale tłumaczenie jak zoptymalizować pracę pompy pod moje wymagania to dla niego pewnie zbyt dużo. Chętnie bym mu zapłacił za lekcję, może jak mi się go uda ściągnąć na serwis. Niestety nie byłem w momencie gdy on się pojawił na uruchomienie pompy, gdybym był to bym go łatwo nie wypuścił ze swoich rąk. Podobnie było z wentylacją że nauki obsługi pobierałem przez telefon.
Sprawdziłem było ustawione sterowanie pogodowe dla bufora, ale na obiegu drugim wyłączone, włączyłem ale nie rozumiem zależności między tymi ustawieniami dla bufora oraz obiegu 2 to jest moja podłogówka
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg F336C08B-DE98-4FF7-9F87-0DECEEC53719.jpg (911.4 KB, 17 wyświetleń)
Typ pliku: jpg 67AEC02F-C421-43BC-ABD7-2955FD7080E6.jpg (986.0 KB, 16 wyświetleń)
Typ pliku: jpg DDABF382-539A-4D90-853B-530E0D66A22B.jpg (996.7 KB, 16 wyświetleń)
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem