Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19.01.2021, 09:39   #35
Miszel
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał adamg24 Zobacz post
coraz więcej interesujących mnie szczegółów skłania mnie do podróży coby zjeść kolację z Drakulą.
Mszel czy kupując wersję książkową uzyskujemy darmowe pliki na androida, może ta informacja jest podana, ale jak na razie je nie zauważyłem.
Nigdy mnie korzystałem z apki, bo nie miałem potrzeby. Wrzucałem tylko tracki na swojego gps-a i czytałem sobie mapki z książki
Ale z ciekawości poszukalem i potestowałem wczoraj a propos powyższego pytania. I tak:
1. Tak jak napisał Tommi - w przewodnikach są kody do ściągnięcia tracków tras i do apki pod androida/iOS. Kody do tracków i apki są w przewodniku Offroad Romania, a w Apuseni tylko do tracków. Mam te dwa przewodniki, więc nie wiem jak w pozostałych.
2. Jest problem z apką, który możesz sam sprawdzić. Na Play Store znajdziesz te programy. Problem w tym, że wersji płatnej nie zainstalujesz za darmo, płacąc potem z wnętrza apki, lecz musisz to zrobić od razu, przed instalacją (37 PLN/Offroad Romania).
3. Możesz zainstalować wersję Lite, która jest darmowa. Niestety u mnie (Zenfone/Android 10) program się biesił już na poziomie wyboru języka po uruchomieniu. Na moim garminie Monterra w ogóle się nie instalował, bo android tam 4.04.... Tym niemniej powinieneś to sprawdzić u siebie - nic nie kosztuje.

Zdrówko,
Miszel
  Odpowiedź z Cytowaniem