Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25.11.2020, 23:39   #201
szynszyll
 
szynszyll's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 6,521
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 16 godz 29 min 47 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał JarekO Zobacz post
I takiej starości to się momentami mógłbym obawiać. Pejsy do góry!
nie zapominajmy o pozytywnych stronach zaistnialej sytuacji Panie Jarosławie - a są nie do pominięcia/przeoczenia

spokojnie - pierdolniety jestem jak bylem - tu jest stabilnie.

miloscia mojej Kaśki jest kuchnia i to jej królestwo i odstresowywacz. wiemy co to dobra kawa i ile ma ekspres kosztowac, ze woda, mlynek, cisnienie itp. itd. nie trzeba nam tego tlumaczyc, tak jak mnie nie trzeba tlumaczyc dlaczego srubokret musi kosztowac 80pln a kombinerki drugie tyle.

jedziemy ryjami po ziemi bo sytuacja na swiecie mocno przewartosciowala i przeformatowala rynek i nasze firmy. takie male pocieszenie ten ekspres dla mojej Lali. Kiedyś tyle wydawała na łikendowy rajd po mieście.

o 5 rano - guzik, pyk, kawka i robota. mysli o ratach, zusach, vatach, zaleglosciach i calej tej piździe dookoła + pogrzeby najbliższych i przyjaciół.

zostaniemy królami to wykopiemy sobie 123km studni glebinowej z diamentowa woda i kupimy od sułtana brunei ekspres z kobaltu i rubinow.
konsekrowane dziewice beda nam nosic na ametystowych tacach specjalnie selekcjonowane ziarna najlepszej kawy z drugiej strony teczy...

narazie jest listopad 2020 i swiatelko w tunelu moze byc reflektorem lokomotywy a nie wyjsciem z niego...
__________________
buziaki
szynszyll jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem