Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26.08.2020, 23:11   #277
fassi
Fazi przez Zet
 
fassi's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Berlin
Posty: 5,919
Motocykl: RD07
Przebieg:
Galeria: Zdjęcia
fassi will become famous soon enough
Online: 8 miesiące 4 tygodni 1 dzień 21 godz 24 min 15 s
Domyślnie

Bukowski, prędzej sie poddasz niż przyznasz że OZE musi mieć rezerwę w postaci atomu albo węgla albo gazu. Fw dla CIEBIE jest super i się opłaca. Ale dla bezpieczeństwa sieci dorzuca kamyczek do lawiny.

Rozumiem jak fizyk energetyczny gada na jutubie to się nie liczy ?

Bronisz swej religii zaciekle, ale ja nie będę przepraszać że zwykla fizyka obrażam Twego boga.

Ps. Żeby nie było że jestem antyfotowoltaiczny. Bukowski, mam pomysla dla Ciebie . Masz tyle energii na podwórku to ja wykorzystaj. Przerób Volvo na etanol i w lecie możesz napędzić etanolu i cały rok jezdzic. Rób wodór na elektrolizie. Kup elektryka i go ładuj nadwyżkami mocy. Oświetlają nocami szklarnie ogródkowa i hoduj warzywa aby było bez CO2. Rób wszystko aby nie wysyłać Twojej energii w sieć bo tego nikt nie potrzebuje. Niech elektrownia nie wysyła Tobie prądu i tym sposobem uratujesz planetę od CO2. To jest dla mnie oszczędność, ekologia i 21 wiek. Załozenie fw na dach i wysłanie prądu gdzieś tam to nie jest dla mnie żaden cud technologiczny, tym bardziej ze destabilizacja sieci jest za rogiem
__________________
Za dwadzieścia lat
bardziej będziesz żałował
tego czego nie zrobiłeś,
niż tego co zrobiłeś.

Ostatnio edytowane przez fassi : 26.08.2020 o 23:50
fassi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem