Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.06.2020, 11:28   #339
Danny
Moderator
 
Danny's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2019
Miasto: Trójmiasto
Posty: 1,226
Motocykl: CRF1000D, CRF300L
Przebieg: 60k+20k
Danny jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 3 dni 9 godz 56 min 59 s
Talking

Cytat:
Napisał Neo Zobacz post
No właśnie, filtry... tyle fajnych zdjęć zepsutych filtrami właśnie. No ale to Twoje fotki, a moja opinia. Każdy robi jak lubi.
Eee, to nie są filtry permanentne, wszystko może zostać zdjęte jednym ruchem jak tylko będę chciał je poddać mniej agresywnej obróbce w celu np. wywołania na papierze foto. A w sumie to nawet nic nie muszę zdejmować bo lokalnie (NAS) i na Glacierze przechowuję wszystko w oryginale.

Cytat:
Napisał Emek Zobacz post
Te filtry całkiem przekłamują rzeczywistość. Fotki wyglądają zacnie ale niestety sztucznie. Nie czepiam się to moja opinia.
Oczywiście, w rzeczywistości niebo było mniej granatowe, trawa mniej soczyście zielona, wszystko jakieś takie bardziej płaskie i mniej przyciągające oko - stąd podrasowanie przed prezentacją. Wiem że fotki nie wyglądają naturalnie, mają wyglądać atrakcyjnie. Nie biorę twojej opinii za czepianie się bo mam identyczną - przecież z dystansem i przymrużeniem oka napisałem o swoich kozackich filtrach :-)


Jeśli aż tak się podoba, to ja tak mogę długo

Tutaj np. trochę szybkich szczałów z moich okolic: https://1drv.ms/u/s!AsaLy16JD-nehMUq...9KtgQ?e=hpMpMo
Danny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem