Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23.06.2020, 08:05   #24
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Biecz
Posty: 4,973
Motocykl: XRV Rally
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 6 godz 7 min 28 s
Domyślnie

Po mojemu to nie wygląda na oryginalną caravelke i dlatego mi się nie podoba. Ale jak pisałem wcześniej, to tylko moje zdanie. Jesteś przekonany że chcesz to kupić, to weź kogoś kto kuma te auta i jedź obejrzeć. To tylko parę stówek co w porównaniu do ftopy na dwie dychy nie jest chyba problemem. Jak decydujesz kupić u nas auto to musisz wliczyć w cenę zakupu wycieczki do muzeum strucli.

Może zacznij od tego co jest w papierach, osobówka czy ciężarowy.
Miałem dwie caravelki i blaszaka w T4, caravelki występowały w wersji 7 lub 9 osobowej, 6-ścio były wersje ciężarowe z szybami, lub bez. Ale oryginalnie caravelle i multivan w papierach są jako auta osobowe i to jest zasadnicza różnica. W 9-cio siedzenie pasażera było podwójne a w 7-mio pojedyncze, jak w multivanie ze składanymi podłokietnikami i obracane. Ja mam wersje 7-mio osobową w poprzedniej 9-cio miałem podwójne siedzenie rozkładane. Siedzenie pasażera sztywne było w blaszakach ze względu na blachę oddzielającą kabinę od przestrzeni ładunkowej. Różnica była tez w skrzyni biegów, osobówki miały szybsze od blaszaków. Nie znam rynku szwedzkiego i z jakim wyposażeniem tam szły auta, ale w it 99 % caravelle i multivanów miały klime z tyłu połączoną z webasto i regulację na słupku za siedzeniem kierowcy. Tak było w moich, blaszak miał tylko klimę na przód.
__________________
Proszę siadać, się nie wychylać, się nie opowiadać
I łaskawie i po cichu i bez szumu i bez iskier
Wypierdalać.

Ostatnio edytowane przez Adagiio : 23.06.2020 o 09:59
Adagiio jest offline