Wątek: Garmin zūmo XT
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22.05.2020, 09:07   #80
JarekO


Zarejestrowany: Jun 2013
Miasto: Ostrów Mazowiecka
Posty: 1,494
Motocykl: nie mam AT jeszcze
JarekO jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 4 tygodni 1 dzień 15 godz 22 min 33 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał consigliero Zobacz post
w 590 używam tylko zabriski team i nic więcej mi nie potrzeba, jest tam też radar pogodowy ale w naszym kraju próba skorzystania kończy się komunikatem o błędzie. Teraz próbuję zumo podłączyc do imac , takiego starego i urządzenie jest widoczne w garmin expres ale nie widać go w systemie, dzięki temu nie ma go w basecamp. Za chiny nie mogę dojść jaki jest powód. Przełączyłem na Win10 i tam widać zumo ale bez karty sd, może dałem za dużą bo 64 gb , tak nawiasem mówiąc sposób jest umieszczania w slocie to jakiś żart. teraz się zastanawiam czy to aby nie wina kabla, ale nie mam takowego aby sprawdzić. Nie mam też przejściówki aby spróbować z macbookiem bo ten ma tylko thunderbolt3. Nie rozumiem tego rcuhu z zastosowaniem starszego rozwiązania usb, no chyba że im kable zalegają. Reasumując świetny ekran, brak możliwości korzystania z czujników ciśnienia, problemy z podłączeniem do komputera. Dla mnie na dzień dzisiejszy kaszana, nawet nie wiem czy mi się chce go podpiąć do GSA, chyba się zmuszę aby zobaczyć jak będzie się komunikował z cardo, ale jestem lekko rozczarowany
Sprawdź dedykowany kabel. Przy Navigatorze 6 (i w moim przypadku Mac-u) to bardzo istotne.
JarekO jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem