Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27.03.2020, 14:41   #9
majkowski1

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: CK
Posty: 632
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: do AE
majkowski1 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 16 godz 43 min 26 s
Domyślnie

Coś dziwne... Nie chciałbym się "mądrzyć", ale chyba lepiej ustawić w innym miejscu sam router. Troszkę warto pokmbinować z tym, bo nawet głupia mikrofala czy gniazka regulujące natężenie światła (inne urządzenia) potrafią nieco blokować sygnał Wi-Fi. Od kilkunastu lat mam jeden router na strychu i WiFi ciągnie przez kolejne dwa piętra i "niby piwnicę" (bo tylko 40cm w ziemi), a nawet w garażu obok domu hula...
Na początku też z tym się borykałem, ale najlepszym rozwiązaniem (bo próbowałem i repeetery i extendery, puszki i nowe anteny) okazało się ustawienie routera przy samym oknie przez co ciągnie przez 3 piętra i piwnicę... Może nie jakaś oszałamiająca kasa i problem z montażem tego urządzenia, ale czasem więcej problemów sprawia dla tel czy tabletu, bo się przelogowuje na niby inną sieć (dostępną z innego urządzenia), z tym też walczyłem, bo kilka haseł i nazw sieci żeby rozpoznać przy właśnie konfiguracj, który jest który... Męczarnia troszkę... Ale nie oceniam urządzeń, można spróbować tych domowych metod na początek, a jeśli nic nie da to zdecydować się na zakup.

Ostatnio edytowane przez majkowski1 : 27.03.2020 o 14:42 Powód: brakło słowa, żeby zrozumiałe zdanie było..
majkowski1 jest online   Odpowiedź z Cytowaniem