Wątek: Szukam namiotu
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19.07.2009, 10:39   #80
hubert
Jaki świeży jaki świeży ??
 
hubert's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,732
Motocykl: nie mam AT jeszcze
hubert jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 11 godz 51 min 59 s
Domyślnie

No dobra namiot kupiony Oglądałem w Intersporcie jakiś namiot z zewnętrznym stelażem w tunelu i fajnie się to kurna rozkłada ale potem wyjąć te rurki to masakra ....

Stanęło więc na Hannah Troll 230. Pojechałem najpierw na Kaliską (BTW mają tam fajny sklep z mapami). Na ścianie wisiał rozłożony zwykły Troll i mogłem sobie obejrzeć jak jest skonstruowany i myślę że szybko go można rozłożyć mimo że ma stelaż wewnętrzny bo ma fajne patenty ... Jednak zwykły Troll byłby dla mnie za mały więc chciałem wziąć tą wersję przedłużaną - 230 cm Przy okazji chciałem też u nich kupić matę Therm-A-Rest ale Pan powiedział że więcej niż 5 % rabatu nie może mi dać więc grzecznie podziękowałem i pojechałem dalej ...

W Sherpie na Żelaznej nie mają tego namiotu więc pojechałem na róg Batorego i Niepodległości. Tam bez żadnej dyskusji dostałem 10 % rabatu więc kupiłem namiot i matę u nich

BTW jeśli chodzi o ceny na allegro to w tej chwili wszystkie Trolle 230 są w cenie katalogowej więc okazuje się że czasami taniej można coś kupić w sklepie tradycyjnym ...
__________________
Hubert

hubert jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem