Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13.03.2020, 18:38   #63
rrolek

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: a raczej wieś
Posty: 1,354
Motocykl: z lekkim adhd
rrolek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 2 dni 14 godz 28 min 46 s
Domyślnie

Elo

Ja to kroje glownie jakieś wąwozy krajowo i karpackie wyrypy poza jurysdykcją naszego zajebistrego suwerena, tfu.
Powiem tak: u mnie 30 mth to 700 max 850 mth. Bywa, ze kopsne się troszkę po piaseczkach czy duktami leśnymi (ostatnio jakby mniej bo LC4ke do takiej pedalerii kupilem) co zawyczaj zawyża przebiegi w stosunku do mth.
Przy dualowym stosowaniu o ile sie nie kreci do odcinki na bank można wydłużyć. Jak zmieniam olej z silnika po przecietnie ok 30 mth to po wymianie pierścieni był klarowny i brązowy (z butelki, powiedzmy zielony). Teraz po 220 mth od wymiany, juz nieco zaciągnięty popiołem ale to nie "smoła" spuszczana z tych czy owych Duali jak fabryka kazała. Gorzej z oliwą w skrzyni. Tu zlewam bełt a magnes w korku jest oklejony miałem. To jednak 350 i sprzęgłem się robi niemal jak w 2T w technicznych odcinkach. Co dziwne od nowości tarcze mam jak fabryka kazała ok 3,05 mm ale ubywa przekladek - przedwcześnie zmieniłem te pierwsze i latam na ekcesoryjnych. Może celowo to zrobione bo od tarcz tansze. Stad może być ten miał na magnesie korka. Podział obiegow oliwy uważanym za słuszny. Wiem, wiem kapatiem z tego zrezygnował ale chyba ze wzgledu na przeciętnie gapiolstwo uzerow (w takich motocyklach olej ma prawo ubywać) a kto sprawdza poziom oliwy. To kosztowało ich skróceniem resursu olejowego do bodajże 15 mth.
Mieście jasnośc: silników jak stare rfs-y "...nie ma, nie było i nie bedzie..." i choć trwale i mocatne to jednak nieco, pardon, tempe były.
Jak ktoś faktycznie zainteresowany takim wynalazkiem to nie podana pw nr tel, postaram się oddzwonić w miarę czasu odpowiedzieć.

Pozdr rr
__________________
Są jeszcze piękne zadupia na tym świecie.

Ostatnio edytowane przez rrolek : 13.03.2020 o 18:49
rrolek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem