Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02.02.2020, 10:10   #6
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,918
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 6 miesiące 1 tydzień 2 godz 22 min 54 s
Domyślnie

Przez Donieck nawet nie próbuj. Nie ma władz, nie ma prawa więc możesz zostać pozbawiony pojazdu lub nawet gorzej.

Sumy czy Nechoteevka to z relacji ok 4 godzin czekania. Potem na Rossosz (Woroneż się omija). Dalej ciągniesz do drogi Kawkaz (dojeżdża się do niej koło Pawłowska). Po tej nitce przez Rostów, Armawir, Niewinnomysk aż do Władykaukazu (jak na Gruzję). Jak na Azerbejdżan to dalej na Machaczkałę i Derbent. Machaczkałę się omija a Derbent przejeżdża ale bokiem. Nie wiem jak jest w Azerbejdżanie więc nie będę kadził.

Możesz też lecieć na Elistę ale nie polecam tej drogi. Puste przestrzenie, upał, pola a potem stepy. Nic wokół. Samotnie to zły wybór. Poza tym droga od Atrezjan do Machaczkały jest do dupy w większości. Fale jak na Bałtyku podczas sztormu.

Policja w Rosji stoi na postach, dużych krzyżówkach i na ograniczeniach prędkości po trasie. Można jechać 90 ale dopuszczalne jest 100 (jak dopuszczalną przekroczysz o 10 km/h to jakbyś nie złamał przepisów). Policjanta z suszarką nie widziałem ale jest dużo fotoradarów i kolesi z fotoradarami. Dla motocyklistów niegroźne.

Więcej niż 110 jadą nieliczni a za przekroczenie o ponad 60 km/h mogą zabrać prawko, to samo za przekraczanie linii ciągłej. Tego pilnuj.

W praktyce policja zatrzymuje raczej dla sportu niż za wykroczenie. Mnie się zdarzyło jeden raz i to ewidentne wykroczenie było. Nie spotkałem się z naciągactwem że mi coś wmawiali. Jak cię dupną to raczej będą chcieli w łapę zamiast wystawić ci mandat ale bądź ostrożny.
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem