Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11.01.2020, 15:52   #37
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał wojtekk Zobacz post
Może jeszcze raz napisze : możesz mi wysłać 1200 lm na testy porównawcze ? ? Ja opłacę przesyłkę w dwie strony. Odpalę , porównam, nagram , zrobię zdjęcia.
Emek milczy, to odezwa do innych osób: czy ktoś może mi wysłać firmową latarkę 1200 lm, 2500 , 5000 lm czy co tam kto chce? Ważne - nie chujnia jak moja chińska, a oryginalna, certyfikowana, markowa, z apartaturą pomiarową, czy co tam Ja opłacam przesyłkę w dwie strony.

Chcę stanąć, gdy jest ciemno i zobaczyć, czy jest różnica, jak duża (opiszę, zrobię i wstawię zdjęcia) i subiektywnie niech każdy wyciągnie wnioski, czy warto. Ja również zamierzam.

Ja wcale nie zakładam, że moja jest hiper-duper. To (1) chińska (2) podróbka. Możę faktycznie chujnia choć na razie twierdzę, że jest zajebista Ale może jak zobaczę klasową latarkę, to zrozumiem, że błądzę.

Kto mógłby wysłać? Najbardziej zachęcam tych, którzy ze zdjęć i pochodzenia napisali, że chujnia, badziew etc Przyślijscie swoje armaty

Jak nikt z powyższych nie wyśle, to oczywiście przyjmę od innych równie chętnie.

Najchętniej to przyjmę kilka sztuk Wysyłka będzie kosztowała tyle co moja latarka, ale ja naprawdę jestem ciekaw!!!
  Odpowiedź z Cytowaniem