Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30.12.2019, 19:24   #50
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,668
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał przemo77390 Zobacz post
Z ta bieda to bym nieprzesadzal bo nawet w tak mega europejskim kraju na jaki sie kreuje nasz kraj bieda wystepuje w wielkej mierze tylko tak mocno nie wychodzi poza kolorowe mury sypialni i kanony propagandy o dobrobycie i zielonych wyspach.
O syfie w postaci tworzenia z kraju bomby ekologicznej poprzez przyjmowanie smieci nawet z Nigerii nie wspomne.

Temat fajny - nie o biedzie i o syfie - a o prawdziwosci bez propagandyzmu ktorym karmione sa nasze umysly.
nie mam zamiaru prowadzić tu wojenki ale tam gdzie ja byłem było słabo. duże miasta w okolicy. po MINIĘCIU tablicy StPeter nie ma asfaltu na podrzędnych drogach jeno rozjebdziury.
okolice Ufy czy nawet sam Kirow, który chyba do końca nie może się zdecydować jak się ma nazywać, to jest dno i metr mułu. budynki, które z zewnątrz wyglądają jakby nadawały się do rozbiórki.
to OGROMNY kraj /wiesz przecież/ i nie ma możliwości teraz tego wszystkiego rozwinąć do poziomu choćby NASZEJ Europy.
dla porównania mam również porównanie z południem, prowincją w USA i naprawdę ch.j tam nocuje i jest znacznie gorzej niż na dolnym sląsku. do tego dodam, że ludzie to w w większości ćwoki przekonani o swojej wyższości w świecie. żal.
piszę o tym TYLKO DLATEGO, że kreowanie się na mocarstwo z 140mln populacją a jednak życie tak jak tam faktycznie jest to są kurwa dwie różne rzeczy.

tak jak pisze OP, Rosja to nie StPeter i Moskwa /ooooogromna z lotu ptaka/ ale właśnie ta większość tej ogromnej powierzchni, zaniedbywana od czasów Sojuzu... można prowadzić dyskusję ale to jest fakt. jesteśmy ZNACZNIE bliżej Niemiec czy Austrii niż tego co kiedyś mieliśmy bo tak kurwać nam dano.

każdy kto żyje wystarczająco długo wie doskonale o czym piszę.

pisz kochana bo dobrze piszesz.
wsiewo dobrowo s nowom godom.

m
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem