Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19.12.2019, 15:55   #9
Palnik


Zarejestrowany: Feb 2017
Miasto: Gliwice
Posty: 145
Motocykl: CRF 1000D
Palnik jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 1 dzień 8 godz 40 min 19 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Emek Zobacz post
Pewnie lekko przesadziłem . Nie wiem co ustawiłes ale mnie nie wychodzi mniej niż ponad 400 km (Wrocław - Tbilisi) i to nie jest najszybsza trasa. W każdym razie jest bliżej i jedzie się bardzo sprawnie. Masz mniej granic do zrobienia z których goowniana jest tylko UA/RUS a raz przeszedłem w godzinkę bo wiele zależy od tego jaki jest ruch a granica RUS/GE to czysta przyjemność można powiedzieć. Ja już rzygam jazdą na Kijów a potem na Władykaukaz. Znam ją doskonale choć w tym roku i tak popieprzyłem i poznaliśmy nowy skrócik z tym , że dłuższy . Dla mnie istotne jest to że sama jazda jest bardzo płynna, jak już się wbije na UA, to się leci, to samo w Rosji a jak patrzę na trasę przez Turcję to mnie telepie. Do tego drogi na Słowacji i w Czechach płatne, Węgry płatne, Serbia to samo, Bułgaria i Turcja to nie wiem. O kosztach beny już nawet nie wspominam.
Każdy znajdzie swoja trajektorię, która mu pasuje. Ja bym wybrał trasę na wschód. Ale ja to jestem yebnięty więc warto wziąć na to poprawkę.
Ja kalkulowałem do Stepancmindy a od Turcji , do Batumi. Bo zkłada że i tak jedno i drugie trzeba zrobić tylko kolejnośc będzie inna. A znasz trasę przez Mariupol do Rostowa ? i czy w ogóle da się tę granicę przejechać . To byłby duuuży skrót.
Palnik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem