Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.12.2019, 06:57   #30
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Biecz
Posty: 4,973
Motocykl: XRV Rally
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 6 godz 7 min 28 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał szarik Zobacz post
Adagiio na motocyklu nie jeździ strój tylko człowiek , naprawdę nie chodzi o typ motocykla czy rodzaj ciuchów , a o zachowanie . Przecież tego kawałka drogi nie zamknięto dla jaj , nie wiem czy zdajesz sobie sprawę jak ciężko i ile uzgodnień trzeba aby taki zakaz wprowadzić.
Opisując kolesia na fajnym sprzęcie w drogim kombinezonie i pozaginaną rejestracją , nie zazdroszczę mu szpeju tylko mocno współczuję głupoty .
Zasobność portfela mnie osobiście cieszy u innych ludzi , bo dzięki temu jeździmy lepszymi , nowszymi i bezpieczniejszymi motocyklami , samochodami itd.
Piszesz że 30 lat jeździsz na "litrze" i też jesteś debilem idawcą organów , nie wdaje mnie się bo byś nie dożył do dziś . I Twój przypadek pokazuje , że można jeździć w czymkolwiek i "naczymkolwiek" przez 30 lat
Te 30 lat jeżdżę w kraju gdzie dzieci w przedszkolu uczy się po co jest motocykl, żeby jak dorosną nie nazywały debilem czy dawcą jeżdżącego na nim. W łikendy jeździ się na winkle w góry a otwarty wydech nie przeszkadza. U nas za to przeszkadza wszystko wszystkim a poszanowanie względem drugiego człowieka nie istnieje i to jest największy problem.
__________________
Proszę siadać, się nie wychylać, się nie opowiadać
I łaskawie i po cichu i bez szumu i bez iskier
Wypierdalać.
Adagiio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem