Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07.12.2019, 18:30   #613
ex1
 
ex1's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2009
Miasto: Szczecin
Posty: 2,984
Motocykl: CRF1100
ex1 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 7 godz 3 min 22 s
Domyślnie

Nooo to udało się polatać ze 2 godzinki... no to będzie Pierwszy Niezależny, niedziennikarski test CRF1100 . . Zatem szybko i skrótowo. Motocykl napakowany elektroniką, po dach. Różnic w stosunku do poprzednika jest zarazem dużo jak i mało.. tzn.. pod każdym względem czuć że jest to Afryka, nie udaje GS-a czy KTM-a.. Wzrostu mocy specjalnie nie czuć, ale i nie było warunków (deszcz). Co czuć.. zdecydowanie wagę!! a dokładnie jej ubytek, motocykl świetnie wyważony! zdecydowanie lżejszy od poprzednika i to naprawdę czuć, Zdecydowanie fajna jest noa kontrola trakcji, dzięki której nawet dziecko potrafi postawić ten motocykl Bokiem i ładnie prowadzić w złożeniu, co jeszcze poprawili? Subframe - odkręcany w końcu, sety.. teraz stalowe.. Stopka boczna rownież.. w końcu stabilna.. Na szosie.. Regulowana Szyba, adaptacyjny zawias!... nooo fajne to! nie do końca byliśmy w stanie potestować to cudo.. ale działa.. fajnie...Całkiem niezły jest nowy bagażnik Alu. (choć ten z ATAS ładniejszy). noo i Ekran.. też jest spoko.. choć najbardziej spoko to jest w nim podpięcie telefonu. a teraz minusy! .... Dla mnie i pewnie dla wielu ludzi jeżdżących w terenie.. najpoważniejszą wadą może okazać się właśnie ta elektronika.. Szybkie wyłączenie Trakcji.. zapomnijcie że się da.. trzeba się zatrzymać, przejść na USER-a 1 lub 2 i przytrzymać ikonkę na ekranie. Pędzicie Autostradą, szybki zjazd w Off.. Trzeba STOP robić i trzeba przeklikać..( ale to jest wada wszystkich nowych motocykli raczej). Jak dla mnie na pierwszy rzut menu jest dosyć skomplikowane i zawiera masę średnio potrzebnych regulacji jak, reakcja na gaz, regulacja hamowania silnikiem, trakcje, ABS, tryby skrzyni, tryby pracy zawieszenia...... ehhh sami rozumiecie.. Zawieszenie w trybie OFFroad.. jest dziwnie miękkie.. ( zobaczcie na filmie) . aby w piachu zaczął się prowadzić, musiałem Wbić tryb 2 Ludzi i bagaż.. Wydech brzmi gorzej.. niż w starszej..hehe .. nooo i ta cena.. ... ale...Podsumowując.. moim zdaniem jest to świetny Globtroter, super chroni przed wiatrem, bardzo miękki przyjemny silnik, genialne wyważenie.. płynące.. adaptacyjne zawieszenie!! Ekran, DCT... SUPER... nooo ale nie dla mnie.. . ale Jest super.. nie ma co gadać...














https://www.facebook.com/exuno1/vide...6932207684494/
__________________
Super Lekkie Enduro (950 SE), do tego ROGAL i już jest fajnie..
ex1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem