Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11.11.2019, 17:41   #31
greenman
 
greenman's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Ostrowiec Św.
Posty: 480
Motocykl: KTM 640, NAT
greenman jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 5 dni 20 godz 46 min 48 s
Domyślnie

Wziąłem dzisiaj udział w zawodach cross country i polecam wszystkim którzy się wahają Formuła zawodów była super, bo przez ponad 2h można było jeździć ile się chce, był start i meta, liczyły się czasy z 3 najlepszych okrążeń. Obstawiałem że padnę po pierwszym. Pętla miała 7km, ale udało się zrobić jedno zapoznawcze i 4 z liczonym czasem. Najbardziej nie wyjeżdżeni zrobili po 9.
Wynik nie jakiś szczególny bo gdzieś na końcu stawki, ale super że udało się przejechać Dopiero w takich warunkach człowiek sobie uświadamia jaka przepaść dzieli mnie od innych zawodników. Szutry i leśne drogi są fajne, ale to tutaj można się naprawdę wyszaleć i poznać swoje limity.

Zachęcam wszystkich do startowania, tym bardziej jeśli macie lżejsze motory niż moje lc4!

Co do trasy: pierwsza część to single track w lesie, potem typowe cc na polu (tutaj było bardzo ciężko, mokra glina i brak śladów) i na koniec duży fragment toru mx (większość nie skakała). Cały poprzedni dzień padało więc warunki były mocno średnie, ślisko, mokro, ale wyszło słonko i jechało się super. Za późno zdecydowałem się na udział i nie zamówiłem opony na przód - jechałem na mocno zjechanym mitasie MC23 więc jakby ktoś się pytał - tak jest to bardzo uniwersalna opona, ale do takiej jazdy nie jest to najlepszy wybór. Z tyłu C04.

Teraz czas dużo trenować. Kondycję i jazdę. Muszę się też rozejrzeć za lżejszym motocyklem, bo lc4 jest super, ale bardziej na te proste szutry i leśne dróżki.

Filmik z przejazdu (nie mój):
https://www.youtube.com/watch?v=xv3v4Xv1cjc

Ostatnio edytowane przez greenman : 12.11.2019 o 15:23
greenman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem