Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08.05.2019, 10:21   #11
czosnek
 
czosnek's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Kraków/Brzozów/Gdańsk/Zabrze
Posty: 2,966
Motocykl: RD07a/1190r
czosnek will become famous soon enough
Online: 11 miesiące 6 dni 1 godz 38 min 54 s
Domyślnie

Dzięki Panowie

Co do gazu to umówiłem się z polecanym między innymi tutaj Ms gas z Rzeszowa. Ma dobre opinie i logistycznie mi najbardziej pasi. Co ważne, facet już robił takie pajero, które sporo szwęda się po świecie (Syberie itp). W rozmowie też bardzo konkretny, więc jest nadzieja, że będzie ok. Założy butle chyba 105l w miejsce koła zapasowego od spodu auta. Daje to zasięg od 500km, co jest chyba bardzo przyzwoitym wynikiem. Zaraz jadę na wymianę wszystkich olejów.
Co do opon; BF mi się okrutnie podobają ale póki co będzie to przerost formy nad treścią u mnie, więc póki co Geolandary, z przyszłą wizją na BF

Będę tutaj jeszcze pewnie sporo nudził, więc proszę o cierpliwość i wyrozumiałość. Na żadne forum 4x4 już nie chcę się zapisywać, bo niedługo się okaże że jak nie mam szpeju za 100 tys, to w ogóle nie powinienem wyjeżdżać na ulicę

PS: W bliżej nieokreślonej przyszłości będę chciał zrobić coś takiego, bo wożenie koła w bagażniku mnie nie bawi. Czy kojarzycie, kto jeszcze robi takie rzeczy? Udało mi się znaleźć tylko to jedno, a fajnie porównać opcje.

da5b89924352bf57edc88feab813.jpg
__________________
Wiesz... taki kuter...


Ostatnio edytowane przez czosnek : 08.05.2019 o 10:27
czosnek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem