Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30.04.2019, 17:21   #9
Futrzak
 
Futrzak's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: Święte chlewiki
Posty: 921
Motocykl: Żółty Kurczaczek
Futrzak jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 1 dzień 22 godz 46 min 11 s
Domyślnie

Więc sprawy maj Asię tak
Napisałem @ do konsulatu i ubezpieczyciela Allianz z danymi ubezpieczenia, numerem pojazdu, oraz ulicą na które miało miejsce zdarzenie
Z rana zadzwonił konsul że moja sprawa jest w toku i jest po kontakcie z przedstawicielami Allianz oraz jak będzie gotowy protokół do podpisu zadzwonią i powiadomią
Zadzwonili i podali adres gdzie się mam udać spytali czy mam czym dojechać oraz czy potrzebuje jakiejkolwiek pomocy bo jeśli tak przyślą samochód do hotelu oraz osobę mówiąca biegle po polsku i turecku.
Po przybyciu na komisariat Panowie sprawdzili prawo jazdy i powiedzieli że przedstawiciel konsulatu już wszystko załatwił mam do odbioru tylko 2 dokumenty protokoły z zdarzenia i już dzwonią do konsulatu że jestem i przez telefon mi wszystko wyjasnią. Okazało się że mam tylko podpisać odbiór dokumentów i bezpiecznie kontynuować podróż, ubezpieczyciel po powrocie do Polski zajmie się likwidacja szkody.Pan konsul sam pożyczył również bezpiecznej podróży i zaproponował wspólną kolację ..... Więc idę korzystać
Dziękuję wszystkim za troski i pomoc
Futrzak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem