Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21.06.2009, 11:40   #55
puntek
 
puntek's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Raczyce/Wrocław
Posty: 2,015
Motocykl: RD04
Przebieg: 3 ....
puntek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 21 godz 43 min 28 s
Domyślnie moje subiektywne odczucia i wspomnienia ....

my z Dejvidem i Randalem piszemy bo nas tam nie ma , Znaczy wczoraj zebraliśmy się po 14 z powodów różnych ...

Ale...

Zbiórka pod Marino OK Najpierw Randal z Sławkkkkiem czekali na Dejvida na bielanach, potem zjechali do mnie do garażu.
Czekalimy z Rafałem , aparat się ładował ... i w końcu dojechali.

Potem pod Marino w komplecie jeszcze chwilę, jeszcze chwilę pewnie ktoś dojedzie ...

Dojechał, szczęście miał .... w sumie już jak jechaliśmy , ale dał radę ...

Potem poligon - jak dla mnie super !!! górą, jak napisał Dejvid, Piach nie najgorszy bo zmoczyło wcześniej deszczem, błoto w normie

Rafał wprawdzie starał się zrobić z królowej amfibię, ale nie ma silnych na bagienko, w 3 musieli ją wyciągać !!!
Wrażenie jak by się jechało... miękko jechało , a potem już nie jechało

Najlepsze było wrażenie jak się ogląda wścieklaki które jadą - no i uwaga - ale wolno jadą.. potem jak się ogląda naszych to wrażenie podobne - jak oni wolną jadą. A się na hopkach po prostu nie da szybciej. ..No chyba że na KTMie

No i nie da się siedzieć na siedzeniu - trzeba stać jak siedzisz to po wybiciu nie wiesz czy trafisz tyłkiem na motor


Niestety wieczora nie zrelacjonuję, bo mnie tam nie było mam nadzieję że uczestnicy to zrobię - no i filmy i zdjęcia ! BEZCENNE !

Czekamy na następne dzidowanie .... może na hałdach ?
__________________
AKTUALNIE SZUKAM PRACY!!! ale nadaję się tylko na szefa
puntek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem