Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.03.2019, 21:33   #105
radiolog
 
radiolog's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2015
Miasto: Kraków
Posty: 3,124
Przebieg: 30 000
radiolog is an unknown quantity at this point
Online: 1 miesiąc 3 dni 13 godz 34 min 28 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał GregoryS Zobacz post
Jezeli tak by bylo to roznica w cenach miedzy "europejska" strona OM a naszym krajowym dealerem jest spora... jako tlumaczenie uslyszalem wlasnie ze na stronie OM ceny sa netto a dealer podal mi brutto. Ale nie mam jak sprawdzic. Lorry na pytanie czy ceny na stronie zawieraja VAT nie odpowiedzial.
Gdyby to byl zakup za przyslowiowe "dwie stowki" to bym te kilkadziesiat zlotych roznicy olal, ale tu robi sie roznica rzedu kilkuset zl.
Nie pierniczylbym sie i zamowil bezposrednio z "OM europe" gdyby nie to ze juz jakis czas wszystko co mnie interesuje jest tam sold-out, stad tez proba zakupu u krajowego przedstawiciela.
No widzę, że się duzo zmieniło, teraz ponieważ pojawil sie polski dystrybutor, Lorry zablokował możliwość wysylki do Polski spoza Polski, pewnie umowa o zakazie konkurencji buhaha, bardzo dziwne, no chyba, ze roznice w vacie albo cuś. No szkoda, ale nie da sie obejść frycowego. Róznica sie troche niweluje z kosztami wysyłki

No i to jest przekręt.
Gmole wysyła Lorry do Czech, a z Czech do Polski idzie bezpośrednio na adres odbiorcy, full garage jest tylko wirtualnym pośrednikiem.
No to teraz wiadomo, czemu placi się frycowego 2 stówki więcej

Kurna, kupując w sklepie międzynarodowym komplet gmole + plyta jest o 700 zł tańsza niż przez polskiego pośrednika, co za chujoza

Ostatnio edytowane przez radiolog : 09.04.2019 o 10:13
radiolog jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem