Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28.12.2018, 13:59   #2
siwy
 
siwy's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Białystok
Posty: 5,477
Motocykl: NAT, EXC 450, K-750
siwy jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 4 dni 14 godz 59 min 58 s
Domyślnie

Nie kupuj tych tanich. 4k też odpuść, niby to standard teraz ale i tak nikt nie korzysta z tego bo sensu brak, szczególnie jako film z wycieczki na moto. Wyświetlacz tak naprawdę przydaje się tylko do kasowania nieudanych ujęć. Miałem/mam 3 kamery:

- tanie chińskie 4k podobne do tego co pokazałeś - za taką kasę niby ok ale brak jakości niższej niż full HD dyskwalifikował ją. Do tego jakość taka sobie, dużo pikseli ale dużo też zniekształceń
- xiayomi YI ACTION 4K - super jakość, dużo bajerów, dokupiłem baterie dodatkowe i ładowarkę usb do nich. Ogólnie ok ale funkcjonalność na moto słaba. Wszystko przez zwyt cichy "beep" i przycisk włączania mało wygodny. Przez to nie wiedziałem kiedy zaczynam nagrywać. Pilot do niego kupiłem i też się okazał do dupy bo też nie widać czy włącza czy wyłącza nagrywanie a bateria padła po kilku dniach.
- gopro hero, najstarsza moja kamera kupiona w biedronce

https://euronicspl.net/kamery-sporto...opro-hero.html

Najwięcej jej używam przez funkcjonalność. Nagrywam w 720/50, bateria trzyma 2,5-3 h nagrywania, w czasie czuwania nie ciągnie prawie baterii bo nie ma wyświetlacza. Bardzo dobry sprzęt tym bardziej za taką kasę Jest mała, lekka, prosta i niezniszczalna.
__________________
Niepuszczone bąki wędrują do mózgu i tak rodzą się posrane pomysły.
siwy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem