Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01.08.2018, 10:19   #61
Piterm123
 
Piterm123's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 84
Motocykl: Crf1000l DCT / Adventure 890R
Piterm123 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 godz 8 min 45 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał wojtekk Zobacz post
Moim celem było coś innego, niż (mi) się chyba zarzuca.

Fassi (po moich postach) pisze o oburzającej polityce zakazu mówienia prawdy. Jak rozumiem - w domyśle - ja knebluję.

Absolutnie nie było to moim celem. Zgadzam się, że zakazywanie mówienia prawdy (np. historycznej) jest naganne i niedopuszczalne. Nie ma tu między nami niezgody. Jest pełna zgoda.

Moim celem było odniesienie się do czegoś innego.
Koledzy wyżej napisali o (w domyśle mieszkańcach Tadżykistanu): kozojebcy. Ktoś inny napisał (w domyśle) o muzułmanach - że to „oczywiste”. Jedno i drugie określenie:

1. To nie mówienie o prawdzie. Sprzeciwianie się takim słowom to nie kneblowanie ust. Nieprawdą jest zakładanie, że muzułmanie są źli albo odwracanie logiki - w kraju muzułmańskim oczywiście, że takie tragedie się dzieją.

2. Nie odpowiadają na pierwszy post. Pamiętajmy proszę, że jak pisze mirkoslawski to forum motocyklowo - podróżnicze. To ważna informacja, że ISIS zabiła z powodów ideologicznych ludzi. Ważna dla podróżników. Ale - i tu moja gorąca prośba - powstrzymujmy się od krzywdzenia narodów czy wyznawców jakiejś religii. Powstrzymujmy się od gadania o polityce. Dlaczego? Bo możemy się pięknie różnić, a nie musimy się zgadzać. A możemy usiąść przy stole i pomimo tych różnic napić się piwka/wódeczki.

I może juz powoli wygaszajmy tę dyskusję, co? Chyba wszystko zostało powiedziane, przekonać się nie musimy, ale nie psujmy poziomu forum.
Z całym szcunkiem do twojej osoby i bez próby urazy.
Ciapaty ,Kozojebca i jak tam ich nazywaja zawsze bedą ciapatymi ,kozojebcami i jak tam ich nazywają.
Nie wiem ile czasu z nimi spędziłeś ,ale ja już trochę ich poznałem i ideologie jakie im koran wkłada do głowy. I wcale ,ale to wcale nie są to ideologie europejskie ,a na pewno nie zgodne z wartościami życia ludzi.
Co do nazywania ich jak kolwiek to pozostaw to tym ludziom którzy ich nazywają bo mają do tego prawo i powody do takiego czy innego nazywania islamistów.

Tych których znam osobiście niby starają się być pro europejscy w rozmowach ,ale i tak jak już przyjdzie na ścisłość to Mahamet przemawia jego pyskiem , co w tedy słyszy odemnie że teorie Mahometa może uskuteczniać w swoim domu tylko. Ja na pewno nie będę się układał do nich , bo im tak Mahomet gada ,ale na pewno oni będą wymuszać moje układanie się do nich.

Ludzie islamu będą kozojebcami tak jak walijczycy owco jebcami ,a dla czego to się domyśl albo ich zapytaj


Poprawność polityczną zostawmy tym co za pieniądze się sprzedają
Piterm123 jest offline