Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31.07.2018, 23:00   #39
fassi
Fazi przez Zet
 
fassi's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Berlin
Posty: 6,051
Motocykl: RD07
Przebieg:
Galeria: Zdjęcia
fassi will become famous soon enough
Online: 9 miesiące 4 dni 3 godz 46 min 35 s
Domyślnie

Dorzuce swoje i to nie bedzie benzyna do ognia, ale postaram sie wytlumaczyc dlaczego ogniem mozna sie poparzyc.

Przypomne na sampoczatek definicje wolnosci slowa, tej prawdziwej wolnosci, a nie *ejropejskiej:

Moge mowic wszystko co mysle, obrazac innych, mowic ze sa glupi i maja takie preferencje lozkowe i cokolwiek innego co mi tylko mysl na jezyk przyniesie, OPROCZ nawolywania do zabijania, szkodzenia zdrowiu i majatkowi blizniego.

Czy kozojebca to slowo nienawisci? A co sie robi z kozojebcami?
A niewierny to slowo nienawisci? Co sie robi z niewiernymi?

Niemieckie forum w *ejropejskim wydaniu sie tu robi.

No nie mow tak.. no przeciez tak nie wolno, to rasistowkie... tak sie nie mowi... trzeba zmienic regulamin, a najlepiej to zamknac watek i bedzie dobrze. Tak jedna stara baba na zachod od Polski zamknela geby 80 milionom ludzi. Efekty znacie, ale nie wszystkie bo cenzura.

Z racji doswiadczenia w tym szalenstwie poprawnosci podam Uzytkownikom slowniczek slow ktorych wolno uzywac, aby admin sprawdzajacy komentarz byl poprawny politycznie do bolu (i swiat wokol nas)

Religia pokoju - wiadomo, jest tylko jedna

Jakiekolwiek zdarzenie, gdzie poszkodowanym jest czlowiek nie bedacy czlonkiem religii pokoju, a szkodzacym jest przedstawiciel religii pokoju - incydent

Suma incydentow to dalej incydent, to nie ma nic wspolnego z religia pokoju.

Uzycie jakiegokolwiek slowa negatywnego w stosunku do religii pokoju jest rasizmem.

Koniec slownika.

I tu uwaga, nie wsadzam wszystkich do jednego wora. Mam kumpli religii pokoju i nie mam nic, absolutnie nic do nich. To tylko pewna ekstremalna grupa religii pokoju ma cos do mnie i do nich.

Tak wiec temat tego watku powinien byc:

Incydent w Tadzykistanie.

Samochod uderzyl w grupe rowerzystow europejskich. Z wstepnych ogledzin wypadku wynika ze rowerzysci jechali cala szerokoscia drogi. Kierowca pojazdu zostal oslepiony przez wschodzace slonce i ich nie zauwazyl. Potwierdza to komisarz lokalnej policji.

"Sprawdzilismy trzezwosc kierowcy, stan pojazdu i nie znalezlismy zadnych podejrzen. Jest na smutno z tego powodu i wyslemy kondolencje"

redakcji jest bardzo przykro z tego powodu i przypomina ze ostatnio pod Warszawa byla podobna sytuacja, a w calej Polsce to sa tysiace takich sytuacji. Musimy mocniej egzekwowac przepis zakazu jezdzenia rowerzystow obok siebie, aby nie dochodzilo do podobnych wypadkow.

Koniec wiadomosci.

A teraz wlaczymy myslenie. To nie byl wypadek tylko polowanie. W tym wypadku zwierzyna jestesmy my. Mysliwy przyznaje sie i chwali sie zdobycia trofeum !!! , a kumple zajaca mowia, ze to tylko niechcacy dubeltowka wypalila i jest to tylko wypadek jakich w naszym lesie pelno Ci rowerzysci nie zgineli, zostali zamordowani.

Czy rozum swiatlego *ejropejczyka jest w stanie rozroznic strzelanie do zajaca i wybiegniecie zajaca pod samochod?

I teraz najlepsze Jesli sie powie ze to mysliwy strzelal, toto jest... rasizm

Ale nie rozmawiajmy nigdzie o tym. Nigdzie. Ani w domu, ani przy ognisku, ani na tym forumie, na ktorym wolnosc slowa jest niekiedy ruchana, ale zaglada tu od czasu do czasu. Na innych forach nawet juz nie zaglada, a jak sie pojawi, to zaraz sie jej bana zaklada. Dzieci zamykaja oczy i mysla ze nikt ich nie widzi. Wiec zamknijmy na chwile oczy i problemy znikna same.

Panewki i Panowie, teraz troche powazniej. Nie chce tu robic gownoburzy, bardziej bym sie cieszyl z normalnej rozmowy o swiecie takim jakim jest, a nie takim jakim chcemy aby on byl. Zamykanie watku bo sobie ludzie o tym swiecie pogadaja, jest kolejna cegielka do fundamentu piekla, w ktorym sami bedziemy cierpiec.

Stawiam pol litra i wysle na adres poczta, jesli ktos mi znajdzie chociez jedno slowo na temat tego incydentu w niemieckojezycznych mediach. Szukam od pol godz.
10 lat temu, admini niemieccy zamykali watki i cenzurowali, dzisiaj nawet nie dopuszcza do otwarcia takiego watku. Uczcie sie.

Ps. Wiem ze zrobilem offtopa, jednak nie potrafie przejsc obojetnie, gdy wolnosc wypowiedzi jest szykowaia do ruszania.
Ps2. Dlaczego ktos takie watki czyta i pisze ze nie chce takich watkow czytac i czyta dalej i dalej pisze ze nie chce czytac i czyta i pisze z enie chce i czyta dalej i pisze...?
__________________
Za dwadzieścia lat
bardziej będziesz żałował
tego czego nie zrobiłeś,
niż tego co zrobiłeś.

Ostatnio edytowane przez fassi : 31.07.2018 o 23:23
fassi jest offline