Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03.04.2018, 08:10   #49
dmilek78


Zarejestrowany: Mar 2018
Miasto: Legionowo
Posty: 7
Motocykl: NAT 2017
dmilek78 jest na dystyngowanej drodze
Online: 12 godz 42 min 48 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Maciek525 Zobacz post
Wlaśnie jestem po weekendowych testach. Ja mam batzen + niska szyba + deflektor od PrzemekADV w wersji TX1. Efekt bardzooooo zadowalajacy. Do tego zestaw bardzo elastyczny w ustawieniu. Zawsze na off mozna zdjac deflektor i obnizyc szybe albo podniesc w zaleznosci od ustawienia siedzenia itd. Ja mam 176cm ale jeżdżę z siedzeniem ustawionym na wyższą pozycję. Przy moim wzroscie wystarcza nawet sam TX1 bez batzen ale jest na styk bo wystarczy podniesc tylek o 1cm i zaczyna wiać, nie mniej chyba to bedzie ostateczne dla mnie ustawienie (batzen sam w sobie podnosi szybę i przy moich marnych 176cm z tx1 jest troche wysoko i krawędź prawie na wysokosci oczu) ale przy Twoim wzroscie poszedlbym w zestaw z batzen albo sam deflektor tx2, tyle, ze on juz jest spory. Sam batzen daje juz bardzo duzo ale z deflektorem jest jeszcze lepiej. Ewentualnie skoro masz nizej kanapę to spróbuj TX1 i jak bedzie za nisko to wtedy nozna dolozyc batzen lub zminić szybę na tx2.
Dzięki za odpowiedź
Ja w takim razie kupie chyba najpierw ten deflektor mra a jak będzie za mało to wtedy dokupie batzena


Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
dmilek78 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem