Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04.03.2018, 18:59   #42
Mallory
Moderator
 
Mallory's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2013
Miasto: Poznan
Posty: 2,436
Motocykl: RD04
Przebieg: kto wie
Mallory jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 dni 9 godz 10 min 12 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Neo Zobacz post
....Pojechałem na IZI Meeting w zeszłym roku, chociaż kilka osób mi to odradzało ....
...jakoś tak wyszło, że siedziałem głownie z ludźmi z zagranicy więc pomysł poznania FATowego towarzystwa bliżej rozmył się na tym spotkaniu już niemal do końca....
No jak można odradzać Izi meeting... szok i niedowierzanie...::))

Widzieliśmy Twój moto ale Ciebie jakoś nie udało się przez dwa wieczory dostrzec::)) jakby co to w tym roku jak i co roku... w pobliżu parku maszyn tuż przy moście zawsze sobie znajdujemy jakieś miejsce do posiedzenia w gronie ok. 8-10 a nawet więcej osób (ciągle to rośnie) - w tym roku szykuje się sporo więcej....::)) chyba zrobimy Izi alternative...za murem... - muzyka dla nas za głośno gra i nie przyjeżdżamy żeby koncertów słuchać, ale niech będą koncerty - bo są ludzie którzy to lubią i to jest fajne.... nam to nie przeszkadza - idziemy za mury i między motorami coś tam się znajdzie do posiedzenia i obgadania jak ostatni rok minął... zapraszamy serdecznie...

Co do poznawania ludzi na zlotach... każdy kiedyś jechał na swój pierwszy... to jest dobry wyznacznik czy ktoś zamyka się na ciebie już od startu czy jednak daje szansę.... super ludzi poznałem którzy od początku z uśmiechem witali... ale są i buce - jak wszędzie...
__________________


Kiedy jest najciemniej, wtedy błyska znów nadzieja. Tolkien.
Mallory jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem