Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02.02.2018, 23:13   #51
marecki999
 
marecki999's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Węgorzewo
Posty: 427
Motocykl: RD07a
Przebieg: 87
marecki999 jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 5 dni 7 godz 31 min 37 s
Domyślnie

Piękna to sprawa. Oby jak najrzadziej wykorzystywana.
Zmiany w Państwowym Ratownictwie Medycznym trwają i już wchodzą...mala ustawa już prawie klepnieta.
Brakuje (nie znalazłem)waznych elementow .
Jak ma wyglądać to wsparcie systemu przez motoambulanse.
Technicznie ,jak piszą koledzy wyżej. Czy moto stoi razem z autoambulansami czy śmiga gdzieś po mieście. W jakim czasie ma wyjechac , dojechać, co w przypadku awarii... dla Ambulansow takie sprawy są jasne.
Jakie są standardy wyposażenia i doprecyzowania kilku tematow:
Np.kolorystyka, ubiór Ratownika,szkolenia i ich finansowanie, Dalej- gmole nie moga-mogą wystawiać tyle i tyle,szyba wysokość Max tyle i tyle by nie była w lini wzroku, gdzie radiostacja, niebieskie swiatla na jakiej wysokosci, system powiadamiania,system monitorowania pozycji ,tablet do wypełniania dokumentacji medycznej, drukarka i papier , czy tylko AED czy monitor z pelnym 12odprowadzeniowym EKG z pudeleczkim do teletransmisji danych i wiele innych...czy będzie coś takiego jak pogoda "niejezdna".( LPR ma nielotna) bo ostatnio i w maju mamy śnieg.
im dłużej pracuję widze coraz wiecej niedociagniec systemu...
. Moze byc tak , ze wydasz kupe kasy na stworzenie gotowego do wyjazdu moto ,a ktos napisze specyfikacje i ... nic z tego. Bedxie do niej pasowac np tylko Romet.
Zostaną Ci, jak sie uda ,jakies zabezpieczenia , obstawy maratonow itp.
Aaa... Czy we wkladce na uprzywilejowane masz tez klepniete 'A'
Mi np Urząd nie klepna bo niema gotowej ustawy. I taka to Polska.
Poza tym ustawe pisza nie te osoby ktore powinny. Nie rozmawia sie z Ratownikami. Wydaje się ze oni wiedza co i jak...
No ale Ratownicy są zabardzo podzieleni przepychaja się między sobą nie mówią jednym głosem...ale to temat na SPOTKANIE- może być na Mazurach
Powodzenia jestem z Tobą.
Pozdrawiam
__________________
MAZURY CUD NATURY
marecki999 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem