Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17.11.2017, 20:32   #80
macias1989


Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 40
Motocykl: RD03
macias1989 jest na dystyngowanej drodze
Online: 9 godz 11 min 15 s
Domyślnie

Dzień 19 23.08.2017
Noc bardzo zimna. Około 23 zgasła nam koza w jurcie i zrobiło się mniej przyjemnie. Gdy w nocy wyszedłem z jurty za potrzebą to trawa była oszroniona. Rano termometr przy motocyklu pokazywał 1’C, a w jurcie nie było dużo cieplej.



Dzień rozpoczął się znowu super szutrem, dokładnie tym samym, którym jechaliśmy dzień wcześniej. Tym razem super widoki zostały w lusterkach, więc i jazda poszła szybciej. Przed wjazdem na drogę asfaltową zatrzymaliśmy się sprawdzić motocykle. Maciek zauważył pęknięty stelaż kufra.Prawdopodobnie był to rezultat wywrotki z dnia poprzedniego. Kiedy ja z Maćkiem przepakowywaliśmy motocykle - jego rollbagi na mojego Transalpa, a kufer boczny w miejsce rollbagów, Tomek pojechał szukać spawacza. Szczęście chciało, że już w pierwszej wiosce znalazł warsztat ze spawarką. Po szybkiej naprawie zapłaciliśmy mu $5, a mechanik szczęśliwy od razu zamknął warsztat, zabrał kumpli i poszli celebrować





Dalej jechaliśmy w stronę Osz. Droga w bardzo dobrym stanie, asfaltowa i bardzo kręta! Duża frajda z jazdy po krętym asfalcie i tylu dni jazdy albo po prostej drodze, albo po szutrach.









Za Osz kierowaliśmy się na północ, cały czas drogą M41. Ruch zdecydowanie się nasilił. Cały czas wyprzedzanie innych samochodów. Za to Kirgizi wyprzedzali momentami jak szaleni. Bardzo męcząca droga, tempo mniejsze niż oszacowaliśmy i zmuszeni byliśmy przenocować w małej miejscowości w tanim hoteliku.

Dystans 456km
macias1989 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem