Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08.11.2017, 11:33   #115
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,923
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 6 miesiące 1 tydzień 21 godz 4 min 2 s
Domyślnie

Modele 16-17 staną się kolekcjonerskie , bez wodotrysków i nadmiaru elektroniki. Honda poszła w kierunku GSA bo taka kolej rzeczy. Nowa wersja będzie kosztować w okolicach ceny Crosstourera. Wydaje się że jedynie Yamaha i KTM idą w kierunku potrzeb rynku czyli w miarę mocnego i lekkiego prawie "duala". Honda idzie w turystykę asfaltową pod szyldem True Adventure. Biznesowo to dobre posunięcie. Sporo ludzi jednak będzie czekać na Tenere 700 i KTMa 790 ale ich nie ma i pewnie jeszcze z rok nie będzie jednak prototypy są już na tyle mocno zaawansowane że widać w nich potencjał. Polityka cenowa Yamahy tez mi się zdecydowanie bardziej podoba. Tracer kosztuje 35K więc jeśli Tenere będzie kosztować 40-45K to Honda za 65K będzie już mało kusząca, przynajmniej dla podróżników on/off. Na razie 2 lata pojechali na nowości i micie True Adventure. Zobaczymy co będzie dalej i mam nadzieję że CRF500L stanie się rzeczywistością jako lżejsza konkurencja dla Tenere 700. W każdym razie to lepiej dla nas bo będzie się działo.
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem