Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23.08.2017, 20:20   #60
Pirania
 
Pirania's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Nowy Targ
Posty: 2,326
Motocykl: Ready to Race & AT
Pirania jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 3 godz 57 min 17 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał azure Zobacz post
No nie mów, że masz więcej czasu teraz niż wtedy, kiedy nie byłeś jeszcze ojcem. Jeżeli tak to tylko i wyłącznie dlatego, że odbywa się to kosztem Twojej Małżonki
Wcześniej jak nie mieliście dzieciarni czasami razem czas spędzaliście, teraz Ona siedzi z dziećmi, a Ty ganiasz na moto .
Nie nie nie... inaczej. Córka urodziła się jak miałem 35lat więc wcześniej trochę się wyjeździłem. No i pewnie dzięki wspaniałej mamusi nigdy nie odczuliśmy braku czasu dla siebie czy naszych pasji/ potrzeb. Myślę, że to kwestia dogadania się i tyle.
Oczywiście dłuższe wypady ograniczyłem.. i tak, jak było już napisane..to wybór tego co serce podpowiada. Kilkudniowe wypady na UA czy choćby godzinny wypad w góry mnie wystarcza.

Zdecydowanie bardziej "zabrała" mi czas praca i z tym już trudniej coś zrobić kredyt..opłaty etc.

Myślę, że teraz jest dobry okres na ogarnięcie się ze sprzętem, przygotowanie pod przyszłe wypady, planowanie miejsc etc. No a wspólne wypady z córką na motocyklu czy chociaż wspólne siedzenie w garażu i dłubanie przy sprzęcie..niezapomniane uczucie! Polecam każdemu!
__________________
Życie jest za krótkie żeby jeździć singem czy rzadówką..
Pirania jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem