Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18.07.2017, 15:36   #2
Navaja

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Halinów
Posty: 934
Motocykl: BMW R 100 S, R 1200 GSA
Navaja jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 7 godz 41 min 14 s
Talking

Wypowiem się połowicznie, gdyż wszystkich podanych przez Ciebie tras nie znam.
Proszę też, żeby ktoś biegły w temacie poprawił mnie jeżeli gadam bzdury:
1. Droga od Rozstajne przez Nieznajowa i Czarne do Radocyny była kiedyś legalna ale już się skończyło. Jakiś czas temu pisał o tym Adaggio. Jedyna legalna droga od strony wschodniej to od drogi 992 przez Wyszowatkę, mostek czy tam bród i w prawo na Czarne a lewo na Radocynę. Tak jechałem w zeszłym roku i był luz.

Droga od Krempnej przez Myscową do trasy 992 była kiedyś jak najbardziej legalna i nic mi nie wiadomo by się coś zmieniło.

4. Droga od Stebnika przez Blechnarkę do Wysowej nie jest legalna. Po słowackiej stronie jak skręcisz jadąc od Stebnika w lewo przed Stebnicką Hutą to na samym wjeździe do lasu stoi zakaz ruchu dla samochodów i motocykli. Z tym, że jechałem tam dwa razy a za drugim razem mijał mnie z przeciwka jakiś Opel Kadett na słowackich blachach.

5. Możesz sobie jeszcze polecieć: Ożenna-Żydowskie (cmentarz łemkowski)-Krempna. Asfalt mocni dziurawy ale widoki mega. Nie przejmuj się znakami, że droga jest ślepa - to z powodu zarwanego mostku ale objedziesz go bokiem przez parów. Chyba, że będzie mokro to się na glinie trochę poślizgasz.
Navaja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem