Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21.04.2017, 17:12   #30
teflon.
 
teflon.'s Avatar


Zarejestrowany: Nov 2016
Miasto: Tarnowskie Góry
Posty: 36
Motocykl: RD07
teflon. jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 4 dni 14 godz 53 min 12 s
Domyślnie

Olej wymieniłem sam. reszty nie widziałem ani przy tym nie byłem. Faktem jest to że dzwięk w tych filmikach jest mocno podbity. Aż tak mocno nie jebie. Jak podjechałem pod kumpli i się zapytali co mnie niepokoi mówią "co" ja no "to" ale "co". To może być sworzeń ale jak stoisz na światłach tego prawie nie słychać. Będę rozkręcał tylni cylinder dam znać co i jak z tym było. Oby do wymianki był tylko sworzeń to by było fajnie w przeciwnym razie jest czarna dupa. Szkoda bo Honda jest w naprawdę fajnym stanie. Żadnych przeróbek, nic zardzewiałego, wszystkie detale w kąplecie, mało pali, po tym co przejechałem mało oleju bierze, wałek na 4- wklejony i po kłopocie. Kurwa ino z czego ten dzwięk. Ludzie przy kupnie było to nie do wychwycenia. Maszyna kupiona za ok 10tyś. jedyny mankament że kopciła i żłopała paliwo. No ale to gaźniki banalna sprawa. Poza tym nic nie było się do czego przyczepić. Jeszcze zdaje się ktoś rozpoczoł renowację. Felgi malowane proszkiem na złoto, piasty pomalowane na połysk, szprychy chromowane, kanapa z niebieskiej jest czarna Hondowska nie pomarszczona, śruby do czachy i przy baku dorabiane extra, to samo z osłoną silnika, kierunki zmienione, pompa zrobiona, na reglerze złącze polutowane, żadnych wgniotów, rys, otarć, łożyska w kołach i na główce ramy nowe- nic a tu taki babok. Sprężania nie sprawdzałem ale podciśnienia wysoki na wakuometrze były to chyba jest OK. Może jest to ulepa ale nie wygląda mi na to. Wszystkie detale były łącznie z oryginalnymi narzędziami. Prosty jak strzała - gmole od Merty montowane z przyjemnością nie trzeba naciągać, wajchować nić. Nic nie jest przerabiane.

Ostatnio edytowane przez teflon. : 22.04.2017 o 08:31
teflon. jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem