Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16.03.2017, 11:06   #69
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,885
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 6 miesiące 5 dni 36 min 54 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomajkAT Zobacz post
Emek mówisz: syf, wilgoć, spaliny? Czym Ty do cholery jeździsz? Zutylizować
Co roku pracuję przy kilku nowych domach (z garażem osobno, często garaż jak pałac) często wracam tam w kolejnych latach na obsługę i 90% właścicieli żałuje, że nie zrobili garażu "w domu". Często na poprawę tej niedogodności nie pozwalają już warunki na działce. Hamerykański styl chyba się jednak sprawdza. Garaż przy domu stanowi też dodatkową izolację termiczną. Co do tych zarzutów o hałasowaniu, to fakt, ale kurcze po nocach zapierniczać? w tym przypadku warsztat osobno ma sens. Ale faktycznie każdy robi tak jak mu się podoba, z gustami nie można dyskutować.
Nooo. Jeżdżę wolnossącym dizlem 4.2 więc jak piznę z gazu to mało co widać na podwórku. Oczywiście przytulenie garażu do domu ma jakieś tam plusy. Dla mnie garaż to nie tylko miejsce do parkowania, tłukę się , szlifuję, piłuję i takie tam różne roboty wykonuję. Generowany hałas nie przedostaje się do chałupy. No ale każdy niech robi jak mu pasi jak tylko będzie z tego powodu szczęśliwy bo o to głównie chodzi. A reszta to #%j . Ja bym nigdy nie chciał mieszkać z samochodem bo już tak miałem i nie wrócę do tego rozwiązania.
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem