Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.01.2017, 01:21   #84
GONZO 01
 
GONZO 01's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2016
Miasto: Też
Posty: 66
Motocykl: CRF1000L
Przebieg: rośnie
GONZO 01 jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 5 godz 25 min 45 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomaszg Zobacz post
CHEMIKU - bardzo dużo wniosłeś do sprawy. Dzięki za cenny, merytoryczny post. Pisz więcej to będę wiedział że te 3 tysie mandatu to nie jest najgorsza rzecz jaka może mnie w życiu spotkać.

Gonzou 01 - nic nie powiem -nie znam się na tym i nie będę bił piany. Jest definicja skrzyżowania i ktoś napisał, że nie dotyczy z droga wewnętrzna z jakiegoś chyba powodu. Nie wiem czy są wyjątki, czy są przepisy nadrzędne , nie chcę bić piany.

Jak ktoś się zna - chętnie się dowiem jak się sprawy mają - po to napisałem coś w tym temacie żeby się dowiedzieć czegoś od ludzi lepiej zorientowanych w temacie.
Cytat:
Napisał tomaszg Zobacz post
... Liczyłem po prostu na poradę od ludzi którzy znają temat, przeszli podobną ścieżkę i mogą coś doradzić w tej sprawie bez unoszenia sie ambicją po jednej czy po drugiej stronie.
Ja w Szczecinie nigdy nie byłem, ale ty tam zyjesz i nie wiesz co się w mieście dzieje.
Abyś dalej nie brnął w gąszczu rozterek, pogrzebałem dzisiaj w internecie i znalazłem kogoś kto ci poradzi i na pewno coś doradzi - on jest najbardziej zorientowany. Skontaktuj się z radnym Wojciechem Dorżynkiewiczem (głosowałeś?). Złożył w 2016 interpelację w tej sprawie, znaczy się w sprawie mandatów za parkowanie w Szczecinie. Mimo pierwszej negatywnej odpowiedzi radny jednak nie ustępował i po kolejnym piśmie w połowie 2016 r.osiągnął sukces - no i "uruchomił Straż Miejską". Jak w piśmie pisze olewali teraz się wyszkolili i zap... :

szczecin1.JPG
O, to jest mocne
szczecin _2.JPG
szczecin3.JPG

szczecin5.JPG

Nie wklejałem całego artykułu, bo szkoda miejsca i nie wiem czy wolno. Jak będziesz potrzebował to sobie znajdziesz, w końcu jesteś bystry, poradzisz sobie.

Wychodzi na to, że Wszyscy co się odezwali w twojej sprawie dobrze ci tłumaczyli i podpowiadali, ale ty oczywiście ...

Pilnuj się chłopie w tym Szczecinie, bo wróg nie śpi. Lewa w górę


Brak wyobraźni zabija - zwłaszcza na motocyklu.

Ostatnio edytowane przez GONZO 01 : 24.01.2017 o 11:14
GONZO 01 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem