Wątek: Co Wy na to ?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08.01.2017, 00:11   #18
luzMarija
 
luzMarija's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Środa Wlkp.
Posty: 511
Motocykl: xr400r, cbr1100xx
luzMarija jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 3 dni 18 godz 2 min 38 s
Domyślnie

Tak dumam przy drinku, podoba mi się to czy nie...
I nie ma tu nic do tego konceptu moja sympatia, jak juz kolega wyżej zauważył, to się dzieje.
Niecałe 70 PS z 750cc wystarczało aby objechać świat z przedmieściami i mieć miliony przygód i przyjaciół, teraz ludzie psioczą iż z 1000cc jest tylko 98PS przy bajku ADV, nie przy miłych mojemu sercu sport/turystykach.
Rzeczy, podkreślam rzeczy, idą do przodu, ale co z nami?
Nie mam nic przeciwko rewolucyjnym nowościom,o ile je ogarnę, co jest dla mnie najważniejsze. Nie dobro ogółu a moje. Jeśli wiem jak działają systemy a przynajmniej którymi guzikami mogę zrobić on/off, a przy tym zero-jedynkowym wyborze uda mi się nie zrobić krzywdy, to już jest super. Wiem co to przeciwskręt, dohamowywanie tylnym kołem, etc. i komp przy tym wszystkim nie robi mi koło pióra.
Wszystko idzie do przodu. Gdybym teraz wsiadł a przynajmniej miał możliwość, na Vke Indiany, byłbym posrany po pachy. Ale długo bym nie pojeździł bo pomimo miłości/sympatii do legendy mam już inne oczekiwania w stosunku do motoru którego użytkuję.
Moja Justynka czyli Xx przemieszcza się szybko i daje radę, ale wiem że to nie koniec świata, jest już pełnoletnia i są fajniejsze bajki, na niektórych jeździłem, na innych nie, jednak nie ma się co obrażać na postęp.
Inna sprawa czy to się sprawdzi, było wiele innowacji które nigdy nie weszły do produkcji, z wielu względów.
luzMarija jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem