Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17.10.2016, 14:58   #270
Boski-Kolasek
 
Boski-Kolasek's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Bieszczad PL, co. meath IRL.
Posty: 1,630
Motocykl: nie ma!!!!!!!
Przebieg: +-50k
Boski-Kolasek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 6 godz 6 min 11 s
Domyślnie xcha

Ja kupilem swojego bo.... od dawna chcialem cos lzejszego niz xrv, a ze jest xxi wiek i zaden japonski moto mnie odpowiadal( myslalem o xr650r czy dr) do tego widzialem jak sie sprawowal rotax w malym gs dakarze na wyjezdzie w Pamir to stwierdzielem,ze xch jest optymalna opcja, porozmawialem z Mr. Colebatch i jego kumplem Terrym i.... Tuz przed nia kupilem xt600 ale mnie wkurwial od samego poczatku. Kiedy pojawil sie xhc za 4k€ wzielem od razu kilka tygodni pozniej kupilem drugiego dla mojego kumpla. Mam xch i mam nadzieje ze mnie nie bedzie denerwowal.

Za to moja xrv rd07a po wymianie zawieszen pompy,reglerow, i innych takich( mam tamwszystkie mozliwe dodati) stoi od dwoch lat nie uzywana, Jest za duza i ciezka na to co zaczelem jezdzic, xch daje rade i pali mniej!!!!!! ale i tak chcialbym cos lzejszego....

Jesli chodzi o azje to w sumie to dekiel sprzegla w xch z chin jest lepszy niz ten z Austri wiec....
Moto mialem zalane na ukrainie i jakos sie udalo uratowac.
Z tego co czytam na forach to mozna tym zrobic wiecej tysiecy niz 690.
A kola z gownolitu wytrzymaly juz dwie Ukrainy, ale bede zmienial na a60 wkrotce...
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg IMG_20161008_152656.jpg (546.7 KB, 13 wyświetleń)
Typ pliku: jpg IMG_20161010_122348.jpg (884.5 KB, 19 wyświetleń)
__________________
Plany i marzenia to pozwala twardo stapac w rzeczywistosci.... chyba!!!!!!
Boski-Kolasek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem