Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13.10.2016, 14:21   #347
Boryss
Boże kopsnij troche rozumu.
 
Boryss's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Iwonicz/Mielec
Posty: 235
Motocykl: nie mam AT i nie będę miał
Galeria: Zdjęcia
Boryss jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 6 dni 12 godz 4 min 7 s
Domyślnie

Czy Arek z 3 postami jest zbulwersowany bo ktoś mu robi konkurencję ?
Znam organizatorów i gwarantuję ci że przynajmniej jeden z nich jest bardzo rozsądnym człowiekiem.
Robią imprezę dzięki której spora grupa ludzi ma okazję pojechać na UA i pojeździć po fajnych terenach itp. itd.
Ja nie byłem na żadnej z integracji bo wolę kameralne wyjazdy i jeżdżę tam w grupie max 5 motocykli.
Zawsze się trafią ludziki którzy nie mają świadomości że robią coś źle, lub są po prostu durniami i robią bydło, jednak zauważ że są to sporadyczne przypadki.
Jestem pewien że organizatorzy, którzy zgodnie z moją wiedzą, nie zarabiają na tej imprezie, zrobią wszystko by poprawić coś co jest nie tak jak powinno albo dadzą sobie spokój z zabawą w organizatorów.
Na Ukrainę jeździ i będzie jeździło coraz więcej motocykli, samochodów i pieszych chodzących po górach(plujących na zmotoryzowanych) i zgrzyty są nieuniknione.
Tylko od nas zależy czy przejedziemy koło gospodarza czy innego turysty na pełnej pycie czy przejedziemy powoli podnosząc rękę do góry, lub zatrzymując się i zamieniając kilka słów.
Musimy jakoś współistnieć ze sobą a cudzej własności nie traktować jak prywatnego toru motocrossowego.
Jeżeli wszyscy by to zrozumieli nie było by problemów.

Ostatnio edytowane przez Boryss : 13.10.2016 o 14:23
Boryss jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem