Wątek: Zębatki AFAM
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25.08.2016, 22:34   #34
ArturS
 
ArturS's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Zabrze
Posty: 918
Motocykl: Yama XT614Z Terefere, Husq. TE610ie
Przebieg: x14tys
Galeria: Zdjęcia
ArturS jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 2 dni 6 godz 3 min 18 s
Domyślnie

Do trampka czasami mam AFAM na przód, ale w PL jak ktoś nie widzi napisu JT, Sunstar lub oridżinal, to towar się kurzy Na zamówienie zawsze robię zapas 14z do XL600V i to mam z reguły od ręki.

Co do łańcuchów, to wg mnie żaden cudaśny ZVMX, GXW, czy inny MVXZ wiele nie pomoże jeśli uszczelnienie się podda, a podda się bardzo szybko jeśli kto jeździ w offie i lubi piaski i błotko Porozcinałem wiele łańcuchów i... sranie banie, nie rozciąganie - to ruda załatwia sprawę i nawet 4mm grubości płytki nie pomoże jeśli smar wypłucze. Za każdym razem trzpień jajowaty, podobnie otwór w ogniwie.

W twinie zwykły VX2 wystarczył mi na... nie wiem ile, bo po prawie 30tys.km od wymiany sprzedałem moto i kolejny driver go dobijał. Ale offf to dla mnie wtedy była sucha polna droga, większość zlatana na czarnym. W singlu nie lubiącym asfaltu już przy 10tys. kupuje kolejny, bo z tym się boję jechać nawet do RO, wiec dobijam kolejne 3-4tys. wokół komina.

Olejarka... sam nie wiem czy bardziej pomaga czy szkodzi. Na asfalcie na pewno pomaga, w offie jak odkręciłem na maksa żeby czyścić z syfu, to przedni JT po 1000km prawie zęby stracił, więc teraz na Off daję Off i chyba to lepsze dla zestawu. Ale... ostatnio do klienta przywieźli kilka BIG-BAGów sprayów ze smarem teflonowym, większość nie do końca zużytych, więc se powybierałem z 300kg złomu, to i olejarki długo nie włączę
ArturS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem