Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22.05.2016, 21:27   #2
MotoGdyniaMariusz
 
MotoGdyniaMariusz's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2014
Miasto: Gdynia
Posty: 126
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: 85000
MotoGdyniaMariusz jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 19 godz 12 min 43 s
Domyślnie

#Jakbyco uzupełniam

Do Portugalii się nie udało.
Ale w Hiszpanii...
Koszt wypożyczenia auta na dzień to około 45euro za dobę.
Na lotnisku ponoć około 500zł za auto klasy mini na 5-7 dni.
Koszt wypożyczenia motocykla XT125 to koszt około 50euro za dobę około +25euro za kolejną następną dobę + wypożyczenie kasku 5euro jednorazowo.
Wyniosło Nas 111Euro za 3 dni.

Wypożyczyłem enduro bo myslałem że drogi które wybrałem do zwiedzania to totalne zadupie (wszystkie boczne), tak było, z tą różnicą, że w PL totalne zadupie to droga masakryczna, tam totalne zadupie to droga jak u nas bardzo dobra, przez 600km nie spotkałem się z żadną większą dziurą czy koleiną tak więc lepiej by było wypożyczyć jakąś szosówkę lub skuter większej pojemności ... chciałem przejechać szlakiem offroad, ale okazało ze to park, a że parków krajobrazowych nie mam w zwyczaju niszczyć i staram się przestrzegać każdej zasady to odpuściliśmy mimo kuszących widoków
Prawo jazdy wymagane, ale bez limitów stażu kierowcy, jedynie wiek 22l+

Wylot samolotem + zwiedzanie motocyklem, koszt całej wycieczki na tydzień ze wszystkim to około 3000zł na 2 osoby. W tym oczywiście z powodu braku funduszy ...hotel... z wyżywieniem za 1028zł/os.

Wybrzeże Hiszpanii od Francji do Barcelony i okolice to nic specjalnego, czas zmienić kontynent

Pozdrawiam.
__________________
Jeszcze bez AT, zbieram doświadczenie
Był by ktoś zainteresowany zamianą XJR za AT?
https://www.youtube.com/user/MotoTravelPoland

http://motovoyager.net/2016/01/zgubiony-towarzysz-i-popsute-sprzeglo-balkanskie-atrakcje-z-yamaha-xjr1300-wyprawa/


Ostatnio edytowane przez MotoGdyniaMariusz : 22.05.2016 o 21:33
MotoGdyniaMariusz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem