Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.05.2016, 12:58   #3479
madafakinges
 
madafakinges's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Nowy Sącz
Posty: 5,865
Motocykl: crf1000a
Przebieg: 2
madafakinges jest na dystyngowanej drodze
Online: 10 miesiące 2 tygodni 20 godz 43 min 27 s
Domyślnie

http://www.ktm950.info/how/Orange%20...djustment.html
Co 15tyś, czyli co drugą wymiane oleju. Roboty trochę jest bo trzeba zwalić gazniki, więc przy okazji pasuje zrobić czyszczenie itp. Za drugim raze idzie dwa razy szybciej.
Ja olej w swoim wymieniam co 5-6tyś. Trzeba lać dobry syntetyk 10w50. Do tego te silniki lubią olej mój teraz na 700km zjadł 300ml.
Spalanie w ten weekend w bieszczadach wyszło 7,4l/100km. B.dynamiczna jazda wyprzedzałem wszystko co się dało, opony pozamykane latanie na kole ogólne wygłupy.
Można zejść do 6l ale ten motocykl nie jest do tego, szcególnie gaznikowiec to dzik, awantura. 990 są już badziej ulożone. Ja bym swoją 950 nie wymienił nawet na 115konną R. Ale kto co lubi.
Oprzócz samych +i- z posiadania gażników 990 szczególnie z ABS jest odczówanie ciężka, szczególnie na przodzie(pod lampą ma elektronikę do wytrysków) i to czuć.

Jak mam przerwy od jazdy i siedzeprzed tym kompem, to mi głupie glupoty do głowy przychodzą, żeby może zmienić, może nowa afra... może stara i coś lekkiego w teren... ale wystarczy, że przejade się moim zwierzem i szybko mi przechodzi.
20160507_135728.jpg
ps.
Taka ciekawostka;
z 2. idzie sam na koło z gazu
z 3. trzeba mocno poderwać przód ale na siedząco się da
z 4. na stojąco przy 110km/h podrywamy przód na dwa razy czyli raz lekko podniesie się koło i po odbiciu zawieszenia podrywamy znów i lecimy w wersji solo do 140 szybciej się boje.(na zawieszeniu ze skokiem 230mm się tak nie dało, ale po zmianie na 265mm od wersji S się da)
Poyebane turystyczne enduro
__________________
Z początku porwał mię śmiech pusty, a potem litość i trwoga.

Ostatnio edytowane przez madafakinges : 10.05.2016 o 13:00
madafakinges jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem