Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01.05.2016, 13:58   #486
QrczaQ
 
QrczaQ's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Sexu i biznesu
Posty: 1,563
Motocykl: CRF1000, R80G/S PD, DR650SE
QrczaQ jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 5 dni 3 godz 3 min 52 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał fassi Zobacz post
Wjada przez slowacje jak rok temu. Mysle ze w tym roku uda mi sie ich w koncu spotkac pod pomnikiem w berlinie.

Moja afryka na polskich blachach byla podziwiana przez wschodnich braci, bo to byl jedyny akcent polski na imprezie na ktorej bylo z 10 000 ludzi, w calosci ze wschodu, gdzie 2 znudzonych niemieckich policjantow "pilnowalo" tej "dziczy". A tam muzyka, tance, hulanki i swawole, motocyklisci z Pamirow nawet, Ukrainiec z flaga idacy obok Rosjanina z flaga. Wezme w tym roku Polska flage i bede jedyny tam lazic. Hooy ze moi dziadkowie w wermachcie byli, slowianskiej dusza mi gra i lubie wschod. Pytanie tylko co sie stanie ze mna jak na tej imprezie kazdy bedzie chcial wypic z Polakiem...

Ech,szkoda ze Polska ne przypomina Niemcom, zeby Polaka nie wkurwiac za bardzo
Ja bym ich puścił przez PL, na dodatek z kordonem polskich motocyklistów, pokazał fajne miejsca, dobrze nakarmić.
Przecież to normalni ludzie, motocykliści.
Lepiej mieć przyjaciół zza granicy niż wrogów. Bliżej nam do nich niż do zachodu...
Co nam da to napuszanie? To nie nasza wojna. A policja i rząd nic do tego nie powinni mieć. Do póki nie łamią prawa to jaki problem?

Niemców, Czechów i Szwedów na zloty też nie będziemy puszczać na granicy?

Jakby Amerykańskie 1% desantowali to byśmy im bazę stawiali? Przecież oni nie doceniają narodów za ślepe posłuszeństwo i samoponiżanie.
__________________
__
Golodupiec bez Afryki
QrczaQ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem